At Kuyruğu Modelleri

Yazar: Selin
16 Mart 2012
At Kuyruğu Modelleri

Bu sezon podyumda ve kırmızı halıda farklı şekillerde karşımıza çıkan atkuyruğu modeli, şekli değişse de kolay şekilde hazırlanabilir olduğu için kurtarıcı olmaya devam ediyor. 2012 yılında atkuyruğu saç modelinde de farklı alternatifler kullanılıyor. Yapımı ve duruşu çok basit gibi görünse de at kuyruğu bu mevsimin kurtarıcısı olabilir.

Okullu At Kuyruğu Modelleri

Geçmişte öğrencilere zorunlu tutulan at kuyruğu modeli, günümüzde podyumlarda sıkça karşımıza çıkıyor. Ense kökünün biraz üzerinde toplanan bu okullu at kuyruğu modeli bu sezon Leonard ve Marc Jacobs’un sıkça yardımına başvurduğu bir model oldu. Bu modelin hazırlanışını tüm bayanlar tarafından hatırlanmaktadır. Fakat bu modelin püf noktalarını toparladık.

İlk olarak temiz saça bakım yapan bir serum uygulayın. Daha sonra gelişigüzel topladığınız saçlarınızı, yandan bakıldığında ortalayarak tutturun. Hafif bir sprey yardımıyla son şeklini verin. Son olarak tokayı eklerseniz tamamıyla hazırsınız.

Jilet Gibi At Kuyruğu Modelleri

Podyumda Gucci, Versus ve Hermes gibi ünlü markaların da tercihi bu model oldu. Net ve temiz at kuyruğu modelini oldukça kolay bir şekilde evde uygulayabilmekteyiz. İlk olarak saçı Elektrikten koruyacak ve saçların gelişigüzel elektriklenmesini engelleyecek bir saç serumu kullanmalıyız. Bu saç modeli hem kendinden emin hem de modern bir görünüm sağlıyor. Ağırlık yapmaması için şekillendiriciyi saçınızın ihtiyacı kadar elinize alın ve saçınıza bölgeler halinde uygulayın. Başınızı öne eğerek saçınızı ellerinizle havalandırarak ense kökünden sıkıca toplayın. Saçınızdan aldığınız ufak bir parçayı topladığınız tutamın etrafında sarabilirsiniz. Son olarak tutucu saç spreyi sıkın.

Havalı ve Zahmetsiz At Kuyruğu Modelleri

Yataktan kalkmış gibi ama bir o kadar da havalı bir saç modeli. Bu dağınız atkuyruğu için hafif kirli saçlarınıza pudra dökerek hacim elde edebilirsiniz. Saçlarınıza modern bir hava vermek için ellerinizle karıştırıp iyice dağıttığınız saçınızı parmaklarınızın arasına alıp gelişigüzel toplayın. Bırakın tutamlar düşsün. Uzun olan perçemleri at kuyruğunuzla ters istikamete fönleyip farklı bir hava katabilirsiniz.

 

Gelen Aramalar: at kuyruu modelleri
Kategori: GÜZELLİK | Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>