Medyum olmak kolay mıdır?

Herkes medyumluk yapamaz. Medyum olmak için havas ilimlerini çok iyi bilmek, celb ve vefk çalışmalarına hakim olmak gerekir. Bir de bazı medyumların doğuştan bazı özel yetenekleri bulunur. Doğaüstü varlıklarla konuşma, iletişim kurma yeteneğine sahip olurlar. Münlü medyumların işi sadece büyü yapıp büyü bozmak değildir. Medyumluk bir ilimdir ve bu ilmi çok iyi öğrenerek özel yeteneklerini insanların yararına kullanmak gerçek medyumlukta önemlidir.

medyum

Bağlama büyüleri ne zaman yapılır?
• Çoğunlukla bağlama büyüleri yaptırmak isteyen kişiler olabilir. Bu kişilerin ya aşklarında bir sorun vardır ya da ilişkileri doğru şekilde gitmiyordur.
• Bu kişiler aşklarının devamlı olması ve birbirlerine bağlılıklarının sürmesi için büyü yaptırabilirler.
• Eşlerinin evinden başka yerde olmasını istemeyen, çiftler arasında ilginin azaldığı zamanlarda bağlama büyüleri yaptırılabilir.
Evlilik konusunda fikirleri değişmeyen, olumsuz düşünen insanların fikirlerini değiştirmek, daha kolay karar vermesini sağlamak için papaz büyüleri yapılabilir. Evliliklerinin bozulmaması, aşklarının bitmemesi için papaz büyüleri yaptıran eşler de vardır. Bunun için www.gercekmedyumunuz.com internet sitemizi ziyaret ederek büyüler hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, gerçek medyum ile iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Leave a Reply