Saçlarınızı Gürleştirmek İçin Lavanta Yağı Kullanın

Her kadın güzel olmak ister güzellik kadınların neredeyse denemedikleri şey kalmaz. Güzel, sağlıklı ve uzun saçlara sahip olmak her kadının isteğidir. Bazı kadınlar için saçları uzatmak oldukça zordur. Saç uzatmak isteyenler için birkaç yol bulunmaktadır fakat bunlardan en güzeli ve en kolayı lavanta yağı kullanarak saçlarınıza bakım yapmanızdır.

afrodizyak

Günümüzde her gün yenilenen Moda içeriğinde uzun saçları barındırır. Uzun saçlarda bakım yapılmadan maalesef meydana gelmemektedir. Sağlıklı bir şekilde saçlarınızın uzamasını istiyorsanız mutlaka lavanta yağını denemelisiniz.
Uzun Ve Gür Saçlar İçin Lavanta Yağı Nasıl Kullanılır?
Eğer uzun saçtan hoşlanıyorsanız ve Sağlıkk içeren bir görüntüsü olduğuna inanıyorsanız mutlaka lavanta yağı kullanmayı denemelisiniz. Lavanta yağı kullanımı; bir şeker kaşığı lavanta yağını sabahları ılık suyun içerisine karıştırarak içiniz. Bir miktar da saç diplerinize sürebilirsiniz.
Lavantayı Ot Halinde Kullanmak
Saç dökülmelerine karşı ise lavantanın ot hali 5 dakika kadar 2 litre suda 5 yemek kaşığı olarak kaynatılarak banyonun durulanma kısmından sonra saçlara dökülerek bekletilir. İsterseniz tekrar durulayabilirsiniz isterseniz durulamadan bırakabilirsiniz. www.afrodizyak.com sitemizden güzellik, sağlık, moda bilgileri alabilirsiniz.

Leave a Reply